کارگاه‌های برگزار شده برگ سبز - مرکز روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز

کارگاه‌های برگزار شده برگ سبز

چشم انداز ما در مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، تلاش هر چه بیشتر در راستای حفظ سلامت روانی شما عزیزان است تا همگی در کنار یکدیگر شاهد این موضوع باشیم که تمامی هموطنان‌مان بتوانند با استفاده از ظرفیت وجودی خود از داشتن فرصت برابر زندگی، رسیدن به شادی، رضایت برای رشد و توسعۀ مطلوب خود و به تبع آن، جامعه بهره ببرند.

این چشم انداز سبب شده تا یکی از رسالت‌های برگ سبز، توسعه و آموزش افرادی باشد که بتوانند این اهداف را در هر جای دیگری ایجاد و دنبال کنند. برگزاری کارگاه‌های مختلف توسط کلینیک برگ سبز، بخشی از مسئولیت اجتماعی است که بر دوش برگ سبز می‌باشد.

کارگاه تربیت جنسی کودک/نوجوان

کارگاه تربیت جنسی کودکی تا نوجوانی به مدت ۳ ساعت در روز ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین توسط کلینیک برگِ سبز برگزار شد. مدرس این کارگاه سرکار خانم سارا محمدی، روان‌درمانگر و بازی درمانگر کودک، بودند. در این کارگاه مهارت‌های تربیت جنسی کودک و نوجوان به والدین شرکت کننده آموزش داده شد.

این کارگاه در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه مهارت‌های زندگی

کلاس‌های مهارت‌های زندگی به مدت ۲۰ ساعت در ۶ جلسه در بهمن ماه ۱۳۹۹ در کلینیک برگِ سبز برگزار شد. مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر جواد خلعتبری، دانشیار تخصصی روانشناسی، بودند. در این کارگاه مهارت‌های زندگی اعم از مهارت‌های خودآگاهی، همدلی، حل مسئله و تصمیم‌گیری، کنترل خشم و… به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.

این کارگاه در بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

کارگاه دوره مقدماتی NLP

دوره مقدماتی NLP (تکنسین NLP) شامل ۴ ترم و مجموعاً ۴۶ ساعت آموزش حضوری و آنلاین بود. مدرس این کارگاه سرکار خانم مژگان سادات اسماعیل زاده، مدرس NLP و عضو کانون NLP ایران، بودند. به شرکت‌کنندگان این کارگاه، پس از آزمون عملی، مدرک دوره‌ی تکنسین از طرف کانون NLP ایران اعطاء گردید.

این کارگاه در تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه دوره مقدماتی NLP

دوره مقدماتی NLP (تکنسین NLP) شامل ۴ ترم و مجموعاً ۴۶ ساعت آموزش حضوری و آنلاین برگزار شد. مدرس این کارگاه سرکار خانم مژگان سادات اسماعیل زاده، مدرس NLP و عضو کانون NLP ایران، بودند و به شرکت‌کنندگان این کارگاه، پس از آزمون عملی، مدرک دوره‌ی تکنسین از طرف کانون NLP ایران اعطاء گردید.

این کارگاه در تابستان ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه مهارت‌های ۱۰گانه کودکان

کلاس‌های تابستانی مهارت‌های ۱۰گانه ضروری کودکان به مدت ۲۰ ساعت در ۱۰ جلسه ویژه کودکان ۶ تا ۱۰ سال در کلینیک برگِ سبز برگزار بود. مدرس این کارگاه سرکار خانم عسل سلیمانی، کارشناس بازیگری و ارشد روانشناسی، بودند. در این کارگاه مهارت‌های ۱۰گانه ضروری زندگی فردی مستقل همراه با روابط اجتماعی موفق به فرزندان آموزش داده شد.

این کارگاه در تابستان ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه نوروفیدبک مقدماتی

کارگاه نوروفیدبک مقدماتی + کارورزی

کارگاه مقدماتی نوروفیدبک شامل ۱۲ ساعت آموزش حضوری بود. مدرسین این کارگاه جناب دکتر مجید ابراهیم پور و سرکار خانم مژگان یزدان‌بخش بودند. این کارگاه شامل ۲ ساعت کارورزی رایگان بود و به شرکت‌کنندگان این کارگاه، پس از پایان دوره، گواهی‌نامه نوروفیدبک مقدماتی مورد تایید سازمان نظام روانشناسی و بهزیستی اعطاء گردید.

این کارگاه در شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه تفسیر نقاشی کودک

کارگاه تفسیر نقاشی کودک شامل ۶ ساعت آموزش حضوری و آنلاین در روز ۲۵ آبان ماه برگزار شد و ظرفیت آموزش حضوری ۱۰ نفر بود. مدرس این کارگاه سرکار خانم دکتر سیما قدرتی، روانشناس کودک و نوجوان، بودند و به شرکت‌کنندگان این کارگاه، مدرک معتبر اعطاء گردید.

این کارگاه در آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه ADHD

کارگاه ADHD (اختلال بیش فعالی و نقص توجه) شامل ۶ ساعت آموزش حضوری و آنلاین در روز ۲۷ آبان ماه برگزار شد. مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر مجید ابراهیم پور، روانشناس کودک و نوجوان، بودند. به شرکت‌کنندگان این کارگاه، مدرک معتبر اعطاء گردید.

این کارگاه در آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه آموزش آزمون هوش وکسلر4

کارگاه آموزشی آزمون هوش وکسلر4 شامل ۶ ساعت آموزش حضوری و آنلاین در روز ۱۳ آبان ماه برگزار شد. مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر مجید ابراهیم پور، روانشناس کودک و نوجوان، بودند. به شرکت‌کنندگان این کارگاه، مدرک معتبر اعطاء گردید.

این کارگاه در آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

کارگاه آموزشی پیش از ازدواج

کارگاه آموزشی پیش از ازدواج در تیر ماه ۱۴۰۱ در کلینیک برگ سبز برگزار شد. مدرسان این کارگاه سرکار خانم سیده زهرا میرحسینی، موسس کلینیک برگ سبز و روانشناس بالینی، و جناب آقای پوریا الوندی، مشاور رسمی آموزش و پرورش و مشاور خانواده، بودند. در این کارگاه به آموزش ارتباط موثر، خودشناسی، شناسایی ملاک‌های مدنظر، اشتباهات رایج در دوره آشنایی، و… اشاره شد.  

این کارگاه در تیر ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

کارگاه لجبازی کودک

کارگاه لجبازی کودک به مدت ۳ ساعت از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰ روز ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری در کلینیک برگ سبز برگزار شد. مدرس این کارگاه سرکار خانم غزل خزائی، کارشناس مامایی و کارشناس ارشد روانشناسی عمومی، بودند. در این کارگاه به تعریف لجبازی، علت‌های لجبازی و مدیریت لجبازی و قشقرق اشاره شد. هزینه ثبت نام در این کارگاه، مبلغ ۲۸۰ هزار تومان بود.

این کارگاه در خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

کارگاه‌های در حال برگزاری برگ سبز

برای اطلاع از کارگاه‌های در حال برگزاری کلینیک برگ سبز و ثبت نام در آنها از طریق لینک زیر اقدام کنید.

اسکرول به بالا