برگ سبز؛ بهترین کلینیک روانشناسی غرب تهران - مرکز روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز
کلینیک برگ سبز

برگ سبز؛‌ بهترین کلینیک روانشناسی غرب تهران

کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در غرب تهران آغاز کرده است. هدف اصلی این کلینیک، ارتقای سلامت روان افراد به خصوص ساکنین غرب تهران است. کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، در تلاش است تا محیطی امن، آرام و محرمانه را برای مراجعه‌کنندگان فراهم کند.

ما در کلینیک تخصصی روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، انواع خدمات درمانی روانشناسی و روانپزشکی را به صورت تخصصی در کنار درمانگران مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می‌دهیم. در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، شما می‌توانید انواع خدمات مشاوره، روان درمانی، موسیقی درمانی، نوروتراپی، کاردرمانی و … را برای کودکان و بزرگسالان در محیطی کاملا حرفه‌ای تجربه کنید.

درمانگران ما در کلینیک مشاوره برگ سبز، بهترین کلینیک روانشناسی غرب تهران، آماده ارائه هرگونه خدمات روانشناسی و روانپزشکی به شما عزیزان هستند. برای رزرو وقت مشاوره و آغاز جلسات درمانی در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، روی لینک زیر کلیک کنید.

خدمات برگ سبز

ما در کلینیک روانشناسی برگ سبز، بهترین کلینیک مشاوره غرب تهران، در تلاشیم تا تمامی خدمات روانشناسی را در کنار هم و در محیطی کاملا آرام، امن، آرام‌بخش به شما عزیزان ارائه دهیم. شما می‌توانید کلیه فرآیند درمان و مشاوره را در کلینیک روانشناسی برگ سبز تجربه کنید. کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، دارای دو دپارتمان تخصصی بزرگسال و کودک‌ و نوجوان است. 

شما می‌توانید انواع خدمات روانشناسی و روانپزشکی را در مرکز مشاوره برگ سبز به صورت کاملا تخصصی دریافت کنید. درمانگران مجرب و حرفه‌ای ما در کلینیک برگ سبز، بهترین کلینیک مشاوره غرب تهران، آماده ارائه انواع خدمات روان درمانی به شما عزیزان هستند. در ادامه خدمات مختلف دو دپارتمان بزرگ برگ سبز، یعنی دپارتمان بزرگسالان و دپارتمان کودک و نوجوان را با هم بررسی می‌کنیم:

دپارتمان تخصصی بزرگسالان مرکز مشاوره برگ سبز

روان درمانگران حرفه‌ای ما در دپارتمان تخصصی بزرگسالان برگ سبز، انواع خدمات مشاوره درمانی بزرگسالان را به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌دهند. در بدو ورود شما به دپارتمان بزرگسالان کلینیک مشاوره برگ سبز، روان درمانگران ما در مورد مشکل و علت مراجعه با شما صحبت می‌کنند و سپس شما را به درمانگر متخصص در حوزه نیاز شما معرفی می‌کنند. دپارتمان بزرگسالان کلینیک مشاوره برگ سبز، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و روان درمانی به شما بزرگسالان عزیز است. در ادامه برخی از خدمات دپارتمان بزرگسالان کلینیک روانشناسی برگ سبز را معرفی می‌کنیم:

روانشناسی بزرگسالان

خوشبختانه امروزه نگاه افراد جامعه نسبت به روانشناسی و ضرورت مراجعه به روانشناس مثبت شده است و افراد به اهمیت و ضرورت روانشناسی در حل مسائل و مشکلات زندگی پی برده‌اند. ما در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، آماده برگزاری جلسات مشاوره بزرگسالان در محیطی امن و محرمانه هستیم.

شما می‌توانید برای درمان مشکلاتی از قبیل افسردگی، بی‌خوابی، استرس، اضطراب و … به کلینیک روانشناسی برگ سبز مراجعه کرده و وقت رزرو کنید. درمانگران مجرب ما آماده کمک به شما عزیزان هستند. در ابتدای ورود شما به کلینیک برگ سبز، روانشناس ما مسئله و مشکل موجود را به صورت دقیق ارزیابی می‌کند و با هماهنگی شما طرح درمان را می‌چیند. سپس در جلسات آینده، به کمک جدید‌ترین و به‌روزترین تکنیک‌های درمانی و مشاوره، درمان شما را شروع می‌کند و در صورت نیاز شما را به روانپزشک، نوروتراپیست یا سایر درمانگران ارجاع می‌دهد. 

سلامت روان شما به اندازه سلامت جسمی شما اهمیت دارد. چه خوب است همانقدر که هنگام مشکلات جسمی خیلی سریع به پزشک مراجعه می‌کنید، در برابر مشکلات روحی و روانی خود نیز به همین سرعت اقدام کنید و به سراغ یک روانشناس حرفه‌ای بروید.

مشاوره پیش از ازدواج

شرکت در جلسات مشاوره پیش از ازدواج برای داشتن ازدواجی موفق به شما کمک می‌کند. کلینیک روانشناسی برگ سبز، با سابقه‌ای طلایی در برگزاری جلسات مشاوره پیش از ازدواج به شما درمانجویان کمک می‌کند تا ازدواجی کم‌ریسک را تجربه کنید و مهارت‌های مهم در زندگی مشترک را بیاموزید.

مشاوره پیش از ازدواج این امکان را به شما می‌دهد تا با شریک زندگی خود بهتر آشنا شوید و مسائل و مشکلاتی که ممکن است در زندگی آینده شما به وجود آید را پیش‌بینی و حل کنید. جلسات مشاوره پیش از ازدواج این امکان را به زوجین می‌دهد تا به شناخت دقیق‌تری نسبت به یکدیگر دست پیدا کنند و انتظارات و خواسته‌های یکدیگر را در زندگی بشناسند. 

در ابتدای مراجعه شما به کلینیک برگ سبز برای مشاوره پیش از ازدواج، شما به یک درمانگر و مشاور متخصص برای برنامه‌ریزی و تدوین جلسات مشاوره پیش از ازدواج ارجاع داده می‌شوید. در ابتدای جلسات تمرکز مشاور بیشتر روی شناخت هر یک از طرفین رابطه است. در این بین ممکن است برای ارزیابی و شناخت خصوصیات فردی، تست‌های روانشناسی معتبر و آزمون‌های شخصیتی از شما گرفته شود. 

سپس در جلسات آینده، زوج درمانگران ما با مطرح کردن سوالاتی مشخص، به دنبال یافتن انتظارات شما از یکدیگر و زندگی مشترک هستند. این سوالات کمک بسیار زیادی به شما و شریک زندگی‌تان می‌کند تا با خواسته‌ها و نیازهای یکدیگر در زندگی مشترک آشنا شوید. در این بین ممکن است، بنا به نظر و تشخیص مشاور، شما نیاز به جلسات مشاوره فردی نیز داشته باشید و در این جلسات زوج درمانگر با هر یک از شما به صورت جداگانه صحبت می‌کند و نیازها و انتظارات شما از زندگی مشترک و مسائل موجود در رابطه را از دید هر شخص بررسی می‌کند.  

کلینیک روانشناسی برگ سبز

زوج درمانی

بروز مشکل و اختلاف در زندگی زناشویی امری اجتناب ناپذیر است. حتی خوشبخت‌ترین زوج‌ها نیز در طول زندگی دچار اختلاف خواهند شد. نکته‌ای که در این بین اهمیت دارد، نحوه برخورد شما با مشکل است. زوج‌های موفق معمولا سعی می‌کنند تا با گفتگویی عمیق و حرفه‌ای، مشکلات زندگی خود را به کمک یکدیگر حل کنند. 

در این بین ممکن است شما و همسرتان در حل مشکل عاجز باشید و نیاز به کمک یک شخص کاربلد و حرفه‌ای داشته باشید؛ اینجاست که زوج درمانگر به کمک شما می‌آید. ما در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، آماده برگزاری جلسات زوج درمانی در محیطی امن، آرام و به دور از تنش و اضطراب هستیم تا شما زوج‌های عزیز بتوانید مسائل و مشکلات رابطه خود را در حضور یک زوج درمانگر حرفه‌ای بیان کنید و با کمک هم، مسائل موجود در رابطه را حل کنید.

در جلسات زوج درمانی در کلینیک مشاوره برگ سبز، زوج درمانگران ما در وهله اول به دنبال شناخت زوجین از یکدیگرند. ما بر این باوریم که ریشه بسیاری از مشکلات زوجین به دلیل عدم شناخت درست از هم و نیازهای یکدیگر است. سپس زوج درمانگر به دنبال آموزش مهارت‌های مهم ارتباطی در زندگی مشترک به زوج‌ها است. در این بین ممکن است زوج درمانگر تمرین‌های خانگی را نیز برای پیشرفت بهتر جلسات به شما بدهد. پیگیری این تمرین‌ها از جانب شما به حل سریع‌تر مشکل به شما کمک می‌کند. نکته‌ای که در جلسات زوج درمانی باید در نظر داشته باشید این است که هدف این جلسات به هیچ عنوان تغییر رفتار طرف مقابل نیست؛ بلکه هر یک از شما باید به دنبال تغییر خود و بهبود رفتار خودتان باشید. 

زوج درمانی نوعی از روان درمانی است که در آن زوج درمان، درمانگری‌ست که دارای تجربه بالینی است و به زوجینی که دچار تنش و مشکلاتی در زندگی خود هستند، با ارائه راهکارها و مداخلات درمانی کمک می‌کند که بینش بهتر و درست‌تری نسبت به زندگی مشترکشان داشته باشند. 

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده یکی از انواع مشاوره است که به دلیل گسترش روزافزون مشکلات خانوادگی در جامعه سنتی-مدرنیته امروز در جهان بالاخص کشورهای در حال توسعه نظیر ایران، بسیار در حال گسترش است. جلسات مشاوره خانواده محیطی را برای شما و اعضای خانوادتان فراهم می‌کند تا بتوانید در آرامش و به دور از تنش‌های مختلف، با یکدیگر به صحبت بپردازید و مسائل و مشکلات موجود را حل کنید.

مشاوره خانواده این امکان را به شما و خانواده‌تان می‌دهد تا مشکلات و تعارضات موجود بین اعضای خانواده را به بهترین شکل ممکن حل کنید. معمولا افراد برای مسائلی از قبیل اعتیاد یکی از اعضای خانواده، عدم ارتباط موثر بین اعضای خانواده، ارتباط با فرزندان به خصوص نوجوانان و مشکلاتی از این قبیل به مشاور خانواده مراجعه می‌کنند. 

در جلسات مشاوره خانواده، در کلینیک مشاوره برگ سبز، درمانگران خانواده ما با تک تک اعضای خانواده در مورد مشکل موجود صحبت می‌کنند؛ در این بین ممکن است بسته به شرایط و نظر روانشناس، نیاز باشد تا درمانگر با هر یک از اعضای خانواده به صورت جداگانه ملاقات کند و مسائل و مشکلات موجود در خانواده را از دید او بررسی کند. سپس مشاوره خانواده با آموزش تکنیک‌هایی موثر، سعی در ایجاد گفتگو بین اعضای خانواده و حل مشکل و مسئله موجود را دارد. 

شما می‌توانید جلسات مشاوره خانواده را در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، بهترین کلینیک روانشناسی غرب تهران، در کنار درمانگران مجرب بگذرانید. ما در کلینیک برگ سبز این امکان را فراهم کرده‌ایم تا شما و اعضای خانواده‌تان بتوانید در محیطی آرام و به دور از استرس با یکدیگر به گفتگو بپردازید.

روانپزشکی

در برخی از موارد که مشکل و بیماری روانی بسیار حاد است، روان درمانی به تنهایی کافی نیست و ممکن است بیمار نسبت به تکنیک‌های روان درمانی پاسخ مناسبی ندهد؛ اینجاست که علاوه بر مشاوره، دارو درمانی نیز شروع می‌شود. روانپزشکی یکی از تخصص‌های مهم و تاثیرگذار در دنیای پزشکی است که به درمان بیماری‌های شدید روانی مثل افسردگی حاد، اضطراب، پنیک (وحشت‌زدگی)، اختلالات خواب، پرخاشگری و … کمک می‌کند. یکی از تفاوت‌های اصلی روانپزشک با روانشناس در تجویز دارو است. روانپزشک اجازه دارد تا در صورت تشخیص بیماری و نیاز بیمار، برای درمان بیماری وی دارو تجویز کند.

در کلینیک تخصصی برگ سبز، علاوه بر خدمات مشاوره و روانشناسی، شما می‌توانید برای جلسات روانپزشکی نیز نوبت بگیرید. معمولا دو روش درمانی روانپزشکی و روان درمانی در کنار یکدیگر برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و اختلالات روان لازم است. ما در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، علاوه بر جلسات مشاوره و روان درمانی، امکان برگزاری جلسات روانپزشکی را نیز برای مراجعان فراهم کرده‌ایم تا در صورت نیاز به روانپزشک، در کلینیک برگ سبز بتوانید روند درمان خود را به راحتی ادامه دهید.

روانپزشکی شاخه‌ای از علم روان‌درمانی است که متاسفانه بسیاری از افراد آن را با روانشناسی اشتباه می‌گیرند و این دو رشته را یکسان و شبیه به هم می‌دانند؛ در صورتی که روانپزشکی تفاوت‌های بسیار زیادی با روانشناسی دارد.

نوروتراپی بزرگسالان

نوروتراپی یا نوروفیدبک یکی از تکینک‌های درمانی نوین در علم روانشناسی به شمار می‌رود. تحقیقات نشان می‌دهد که علت بروز بسیاری از اختلالات روانشناختی، برهم خوردن امواج ارسالی از طرف مغز می‌باشد. در نوروتراپی ما به دنبال اصلاح امواج مغزی (EEG) هستم و از تکنیک‌هایی استفاده می‌کنیم تا به صورت ناخودآگاه امواج ارسال شده از طرف مغز را تغییر دهیم. 

برخلاف تصور عموم که نوروتراپی را با وارد کردن شوک الکتریکی به مغز اشتباه می‌گیرند، باید گفت که تکنیک‌های نوروتراپی جزو روش‌های غیرتهاجمی به شمار می‌رود و نوروتراپیست با اتصال الکترودهایی به مغز فرد، تنها به دنبال تصویربرداری و ثبت امواج مغزی است و خبری از شوک الکتریکی نیست؛ البته ممکن است در برخی از تکنیک‌های نوروتراپی از امواج الکتریکی نیز استفاده شود؛ اما این امواج به قدری کوچک هستند (در حد یک میلی آمپر) که فرد چیزی جز یک گزگز ساده در قسمت سر حس نخواهد کرد. 

نوروتراپی بزرگسالان برای درمان بسیاری از اختلالات روان در بزرگسالان کارآمد است. شما می‌توانید برای درمان اختلالاتی مثل افسردگی حاد، بی‌خوابی، سو مصرف مواد مخدر و الکل، عدم تمرکز و … از تکنیک‌های درمانی نوروتراپی استفاده کنید. معمولا هنگامی که روش‌های درمانی مثل روان درمانی و دارو درمانی پاسخ نمی‌دهند، روان درمانگر شما را به یک نوروتراپیست برای شروع جلسات نوروفیدبک یا تکنیک‌های دیگر ارجاع می‌دهد. 

اغلب افراد بر این باورند که نوروتراپی تنها مختص به کودکان است و برای درمان اختلالات روان کودکان به کار می‌رود؛ اما باید گفت که نوروتراپی برای درمان بسیاری از اختلالات بزرگسالان نیز روش درمانی خوب و مناسبی به شمار می‌روند. شما می‌توانید جلسات نوروتراپی بزرگسالان را در مرکز مشاوره برگ سبز، بهترین کلینیک روانشناسی غرب تهران، آغاز کنید. 

دپارتمان تخصصی کودک و نوجوان مرکز مشاوره برگ سبز

همانقدر که به نیازهای فیزیکی کودک در زندگی توجه می‌کیند و هنگام بیماری کودک به پزشک مراجعه می‌کنید، باید به نیازهای روحی و روانی کودک نیز توجه داشته باشید. کودکان نیز همانند بزرگسالان ممکن است دچار بیماری‌های روحی شوند و توجه به مشکلات روانی کودک به اندازه توجه به مشکلات فیزیکی او مهم است. 

متاسفانه در کشور ما آن طور که باید به سلامت روان کودکان اهمیت داده نمی‌شود. ما در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، دپارتمان تخصصی کودک و نوجوان را با هدف توجه به سلامت روان کودک راه‌اندازی کرده‌ایم. از آن جایی که روحیات کودک کاملا با بزرگسالان متفاوت است، تکنیک‌های درمانی نیز در مواجه با کودک متفاوت می‌شود. 

روان درمانگران ما در دپارتمان تخصصی کودک و نوجوان کلینیک مشاوره برگ سبز، توانایی ویژه‌ای در برقراری ارتباط با کودکان دارند و به صورت تخصصی به دنبال درمان بیماری‌های روانی کودک می‌باشند. در ادامه برخی از خدمات مشاوره کودک و نوجوان در دپارتمان تخصصی کودک و نوجوان در کلینیک مشاوره برگ سبز را بیان می‌کنیم:

مشاوره کودک

سلامت روان کودک نیز همچون سلامت جسمی و فیزیکی او اهمیت دارد و باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید. کودکان نیز همچون بزرگسالان ممکن است در زندگی نیاز به مراجعه به روانشناس داشته باشند. روانشناسی کودک تخصصی کاملا حرفه‌ای بوده و با روانشناسی بزرگسالان متفاوت است. در جلسات مشاوره کودک، درمانگر در وهله اول به دنبال برقراری ارتباط با کودک است. این ارتباط می‌تواند کلامی باشد یا در صورت نیاز، درمانگر از طریق بازی، موسیقی، هنر و … به دنبال ایجاد ارتباط با کودک است. 

پس از شکل‌گیری ارتباط بین کودک و درمانگر، حال نوبت به تشخیص مشکل در کودک می‌باشد. از آن جایی که کودکان جهان و مسائل اطراف را کاملا متفاوت با ما بزرگسالان می‌بینند، تشخیص مشکل در کودکان نیز بسیار سخت‌تر است و نیازمند تکنیک‌های خاص می‌باشد. پس از تشخیص بیماری و مشکل در کودک، حال نوبت به درمان می‌رسد. روانشناس کودک ممکن است از تکینک‌هایی مثل بازی درمانی برای درمان مشکل کودک استفاده کنید. 

ما در کلینیک روانشناسی کودک برگ سبز در محیطی کاملا آرامش‌بخش، آمادگی برگزاری جلسات روانشناسی کودک را داریم. روانشناسان کودک ما، مهارت لازم جهت برقراری ارتباط با کودکان را دارند و به کودک شما کمک می‌کنند تا بر مشکلات و ترس‌های خود غلبه کند و زندگی شاد و نرمالی را در پیش بگیرد.

در مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی برگ سبز، روانشناسان کودک فعالیت خود را در پروسه‌های سنجش و تشخیص، مداخله، پیشگیری و مشاوره پیش می‌برند. روانشناس کودک در برگ سبز، بسته به مشکل و اختلال درمانجوی کودک و با استفاده از رویکرد رفتاردرمانی شناختی و طرحواره درمانی جلسات را پیش می‌برد.

گفتار درمانی کودک

یکی از اختلالات شایع بین کودکان، اختلال در گفتار می‌باشد. خوشبختانه اختلال گفتار و لکنت زبان اختلالی است که در صورت تشخیص به موقع، به راحتی درمان می‌شود؛ تنها کافیست در صورت مشاهده اختلال در گفتار کودک، به یک متخصص گفتار درمانی کودک مراجعه کنید. گفتار درمان کودک با به‌کارگیری تکنیک‌های گفتار درمانی و تمرین‌های مختلف، به دنبال بهبود اختلالات گفتار کودک شما می‌باشد. معمولا این تکنیک‌ها شامل روش‌هایی برای ادای بهتر کلمات، کنترل تنفس و بیان صحیح و واضح می‌باشد. برای جذابیت بیشتر تمرین‌ها برای کودک، گفتار درمان این تمرین‌ها را در غالب بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده به کودک ارائه می‌دهد. 

دپارتمان کودک و نوجوان کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، بهترین کلینیک غرب تهران، جلسات گفتار درمانی کودک را در محیطی شاد برای کودکان برگزار می‌کند. گفتار درمانان برگ سبز با تکنیک‌های روز دنیا و از طریق بازی درمانی، برای حل اختلالات زبان و گفتار کودک تلاش می‌کنند.

موسیقی درمانی

موسیقی درمانی یکی از شیوه‌های درمانی نوین است که به عنوان یکی از شاخه‌های هنردرمانی شناخته می‌شود. موسیقی درمانی برای بهبود وضعیت بیمارانی با طیف وسیعی از اختلالات ذهنی و جسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

موسیقی درمانی در مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی و روانپزشکی برگ سبز، اینگونه است که هنگام مراجعه درمانجو برای موسیقی درمانی، موسیقی درمانگر کلینیک برگ سبز در ابتدا با بررسی زمینه‌های موردنیاز برای درمان، یک برنامه درمانی منظم را برای درمانجوی مراجعه کننده در نظر می‌گیرد و با استفاده از فعالیت‌های همراه موسیقی به بهبودی وضعیت سلامتی روحی، ذهنی و یا جسمی وی کمک می‌کند. جلسات موسیقی درمانی اغلب به صورت گروهی برگزار می‌شود. البته بسته به شرایط درمانجوی مراجعه کننده به کلینیک برگ سبز، گاهی اوقات برگزاری این جلسات موسیقی درمانی به صورت انفرادی نیز خواهد بود.

شما می‌توانید جلسات موسیقی درمانی را در کنار سایر روش‌های درمانی در کلینیک روانشناسی برگ سبز تجربه کنید. درمانگران برگ سبز، با به کارگیری جدید‌ترین و حرفه‌ای‌ترین تکینک‌های موسیقی درمانی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستند.

نوروتراپی

نوروتراپی که گاها با اسم نوروفیدبک نیز شناخته می‌شود، یک روش درمانی برای اختلالات روانشناسی مثل اضطراب، افسردگی، مشکلات خواب، بیش فعالی و … است که در آن به دنبال تغییر آگاهانه نحوه عملکرد مغز هستیم. نوروتراپی نسبت به دو روش درمانی روانشناسی دیگر، یعنی دارو درمانی و روان درمانی، جدیدتر بوده و در سال‌های اخیر تحقیقات زیادی روی آن انجام شده است. از آن جایی که نوروتراپی یک شیوه درمانی جدید است، همچنان بسیاری از افراد شناخت و آگاهی خوبی نسبت به آن ندارند.

تحقیقات نشان داده‌ است که نوروتراپی برای درمان بسیاری از اختلالات کودکان بسیار مفید و تاثیرگذار است. در نوروتراپی، بر خلاف باور عموم که فکر می‌کنند با شوک دادن به مغز انجام می‌شود، ما با تغییر غیرارادی امواج مغز سروکار داریم و خبری از شوک الکتریکی نیست. نوروتراپی یک روش درمانی مناسب برای کودکان شناخته می‌شود و برای اغلب اختلالات کودکان مثل بیش فعالی و اوتیسم بسیار مناسب است. 

کلینیک روانشناسی برگ سبز این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا در صورت نیاز و تشخیص مشاوره کودک، جلسات نوروتراپی را زیر نظر ماهر‌ترین و باتجربه‌ترین نوروتراپیست‌های کودک داشته باشید. در جلسات نوروتراپی در مرکز مشاوره برگ سبز، ابتدا با کمک الکترودهایی که روی سر کودک قرار می‌گیرد، بررسی دقیقی از مغز کودک و امواج ارسالی آن انجام می‌شود؛ سپس با تشخیص اختلال، نوروتراپیست سعی در آموزش غیرارادی به مغز و اصلاح امواج مغزی دارد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا